| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Am o problema!

Am Sony vegas pro!
Mi-am facut intro pentru chanelul de YouTube!
Cand dau sa posteze automat pe YouTube sau sa mi-l salveze in pc cu un format anume trebuie sa astept mult timp!
Introul si videoul sunt.avi

Cum le pun la olalta mai repede?

Da funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si eu vorbesc de Ivy Bridge sau Haswell, procesoare care sar de 1.000 lei laughing
Procesorul tau e bun dar nu pentru randari, asa ca astepti, nu ai incotro!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa astepti mai putin trebuie sa ai procesor MARE! Aia este performanta pc-ului tau, trebuie sa astepti la randare, nu ai ce face altceva. Aici (randare) totul depinde de performantele pc-ului, nu te ajuta nici un soft in problema asta. Deci nu este o problema a programului sau sistemului de operare! Mai repede nu poate procesorul.
Bafta!

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru neluL):

Pai mi-am luat unul dualcore 3.00 ghz

| neluL a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Si eu vorbesc de Ivy Bridge sau Haswell, procesoare care sar de 1.000 lei laughing
Procesorul tau e bun dar nu pentru randari, asa ca astepti, nu ai incotro!