| Tian44 a întrebat:

Am Geforce GTX 750 Ti Intel Core i3 4160 - 3.6 Ghz si 8 RAM. Exista riscuri daca joc urmatoarele jocuri:The Witcher 3:Wild Hunt Assassin's Creed Syndicate?

1 răspuns:
| Borsko a răspuns:

Am 750 Ti cu un AMD quad core si doar 4GB de RAM si se chinuia tare la Witcher 3, la cele mai mici setari rezolutie 1080p 30-60 FPS dar niciodata sub. La Assassin's Creed nu stiu, dar daca vrei sa le cumperi nu merita niciunul din jocurile astea, au aceleasi cerinte.