| Seby119 a întrebat:

Am și eu o problema legata de un joc. E vorba de gta san andreas. Când îl instalez în laptop (am windows 8) mi se instaleaza bine dar după ce intru pe el și mă joc putin mi se tot pune în bară și după ceva timp nu imi mai merg în joc și unele taste. pe Pc am windows xp și am in statal tot acest joc și l-am instalat la fel și îmi merge foarte bine. De ce doar pe laptop îmi face asa? Mă poate ajuta cineva sa pot repara problema asta..

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Salut gta san andreas nu e compatibil cu windows 8, la icoana cu gta san andreas da click dreapta pe ea, proprietes, si compatibility si dai acolo la windows xp si vezi daca iti va merge.