| InfLife a întrebat:

mi-am cumparat un laptop HP G3 N3540, nu avea drivere incluse iar wi-fi ul nu mergea,am instalat de pe net nistre drivere si acum merge dar nu prinde net-ul de acasa, alta problema este ca are taste dedicate pentru luminozitate dar nu merg,le apas degeaba, ma poate ajuta cineva cu niste drivere sau explicatie?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Drivere disponibile pentru Windows7, Windows 8.1 si Win10 (64 biti)
http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=6732463

Alege sistemul de operare si descarca ceea ce ai nevoie, direct de la producator.