| Daniel2727 a întrebat:

Am și eu un cont de NFS World si as vrea sa îl vând...
În cont am un Porsche 911 GT3 RS și câțiva bănuți pe el(vreo 300k). Porsche-ul are overall-ul de 764 și modificata după gustul meu(dar puteți sa o remodificați după plac pentru ca am multe chestii faine în „After market").Mai am și un Mitsubishi Eclipse GT nemodificat.Pe cont sunt doi driveri pe primul am cele menționate mai sus iar pe al 2-lea un Wolkswagen Scirocco cu overall-ul de 362! Preț negociabil!

3 răspunsuri:
| Myfriend a răspuns:

laughing) Nu se mai cumpara conturi de NFS pentru ca au aparut hackuri big grin si toata lumea are bani si masini cate vrea muschiu lui big grin

| Daniel2727 explică (pentru Myfriend):

SA te cred? Arata-mi si mie un site cu un astfel de hack(de unde sa il pot downloada)!

| Myfriend a răspuns (pentru Daniel2727):

Daca ai fb intra in grupul https://www.facebook.com/groups/426702727379549/