| TheSkull a întrebat:

Salut Tpu.Am inceput sa joc Just Cause 2, mi-am cumparat o motocicleta de la Black Market, am condus si nu mai stiu unde o gasesc sau cum o chem sa vina la mine.Dau funda pentru cine imi zice cum o gasesc sau chem.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi 4 si alegi din optiunile de acolo.

| TheSkull explică (pentru anonim_4396):

Cand ai dau pe 4 imi apare decat sa chem black market

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheSkull):

Ideea e ca nu le poti salva undeva. Trebuie cumparate la nesfarsit.

| TheSkull explică (pentru anonim_4396):

Naspa

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheSkull):

Nu m-a deranjat, din misiuni faci foarte multi bani asa ca nu e o problema faptul ca trebuie sa le cumperi in prostie laughing.