| AnimeDrawer a întrebat:

am inceput sa joc minecraft acum vreo 3 ani si m-am cam plictisit. imi puteti da niste jocuri faine de care sa nu ma plictisesc? (nu trebuie sa fie neaparat de genul "sandbox")

Răspuns Câştigător
| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Uite aici;
Gta 3, vice city, san andreas
Total overdose
Euro truck simulator 1, 2
Angry birds
Driv3r
Crazy taxi 1, 2, 3
Play true crime new york city
Si cam atat.
Funda?

1 răspuns:
| VulturulAD a răspuns:

Astazi ora 19:00, RPG.OLDZ-SCHOOL.RO se deschide official, va invitam sa ne fiti alaturi incepand de acum inregistrandu-va pe forum! IP SERVER: 93.119.30.56:7777 FORUM: http://www.oldz-school.ro/forum/