| tiby256 a întrebat:

am inceput sa joc the elder scrolls v skyrim si cand e la inceput, mi-am facut caracterul, apas pe 'R' si dupa aia dau cu click stanga degeaba pe 'ok' sau pe 'cancel' ca nu se intampla nimic, parca sar bloca, dar nu se blocheaza...si nu stiu ce are... apas degeaba pe 'ok' spuneti-mi si mie oare ce are?!?!?!

Răspuns Câştigător
| ThePowerlifter a răspuns:

Uite ce cred eu: ori nu ai cerintele respective jocului, ori e piratat si nu merge. Uite cerintele:
Minimum System Requirements

* OS: 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
* CPU: Dual Core 2. 0GHz or equivalent processor
* RAM: 2 GB
* HDD: 6 GB
* Graphics: 512 MB card
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9. 0c
* Internet for Steam activation

Recommended System Requirements

* OS: Windows 7/Vista/XP (32 or 64 bit)
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9. 0c
* Internet for Steam activation

Supported Graphics Cards:

Minimum – nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850
Recommended -Nvidia GeForce GTX 260 or higher; ATI Radeon 4890 or higher
FUNDA PLEASE!