| Flokfighter a întrebat:

Ma jucam The Elder Scrolls Skyrim si am constatat ca in fiecare 10-20 sec mi se blocheaza caracterul, oare din ce cauza este? Am 2GB RAM, 2.20 GHz si am placa video GeForce GT 520 ( memorie 2048 MB) Dau

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Vrei sa spui ca iti scade fpsul din cand in cand? Banuiesc ca e de la cei 2.20 GHz ai procesorului. Cam putin pentru Skyrim.

4 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Cu specificatiile alea, nu e de mirare ca Skyrim se blocheaza. Presupun ca ai redus setarile grafice la minim, da?

| Flokfighter explică (pentru ndc):

Toate mi-s la low

| GizazCraist a răspuns:

Seteaza calitatea mai mica

| OnutaUkf a răspuns:

Salut! Am si eu skyrim, insa este in sarba....Imi spui te rog cum sa-l trec in romana? Mersi mult