| MihaicaDan a întrebat:

Am incercat sa dezarhivez un folder din winrar in partitia D...Dar nu i-am dat extract to specified folder ci am stras folderul pur si simplu. Mi l-a copiat insa el s-a dus si in C (unde este in C)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„C" reprezintă partiția C, unde sunt instalate Windows-ul, Programele importante, etc. Caută și vezi unde ți l-a dezarhivat. Dacă nu, mai dezarhivează înca o dată în ce partiție dorești tu și ai grijă să nu mai greșești. Succes!

| MihaicaDan explică (pentru anonim_4396):

Am gasit pana la urma... (era in appdata/local/temp... nu stiu dc s-a dus pe acolo ) imi fine mersi oricum

1 răspuns: