| Mihai0101 a întrebat:

Am incercat sa instalez gta5 si el se instaleaza de 1 ora si zice ca ii mai trebuie inca o ora pentru finalizare! Este normal acest timp de instalare a unui joc pe pc?

Acesta este PC meu:

Producator procesor Intel®
Tip procesor G-Series
Model procesor G3220
Numar nuclee 2
Numar threads 2
Arhitectura Haswell
Frecventa nominala 3 GHz
Cache 3 MB
PLACA DE BAZA

Socket procesor 1150
Retea 10/100/1000
MEMORIE RAM

Tip memorie DDR3
Capacitate memorie 4 GB
Frecventa memorie 1333 MHz
Memorie maxima 32 GB
CAPACITATE STOCARE

Tip stocare HDD
Capacitate HDD/SSHD 500 GB
Interfata HDD/SSHD SATA 3
Viteza de rotatie HDD 7200 rpm
PLACA VIDEO

Tip placa video Integrata
Producator placa video Intel
Model placa video Intel HD Graphics 4000
Capacitate memorie video 1.7 GB
Tip memorie placa video DDR3
Porturi placa video 1 x VGA

4 răspunsuri:
| Mihai0101 explică:

Este destul de ciudat acest timp de instalare de doua ore cred.

| Wr3nch a răspuns (pentru Mihai0101):

Are 70 de gb, plus ca depinde daca il ai de pe steam, rockstar sau surse gratis. Dar din pacate pc-ul tau e cam slabut si iti va merge rau.

| Mihai0101 explică (pentru Wr3nch):

Nu nu este de pe steam este de pe tpb.com dar eu nu am apucat sa vad daca merge sau nu.Problema e instalarea e normal atata timp adica 2ore?

| Wr3nch a răspuns (pentru Mihai0101):

Daca un installer comprimat atuci da, dureaza pana se dezarhiveaza si e instalat.