| Narcis77 a întrebat:

Am încercat sa-mi fac cont pe siteul MINECRAFT. Am pus acolo tot ce trebuia, e-mail, parola, etc și la sfârșit mi-a spus sa ma uit an mesaje la yahoo masenger ca am trimit ei peste aprox un minut un mesaj an care e un cod de verificare pe care trebuia sa al scriu acolo. A trecut o ora și eu tot nu am primit nicei un mesaj.CE SA FAC? AJUTAȚI-MA VA ROG. DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Incearca si la SPAM, daca nu incearca sa iti faci alt cont, dar cu alt email. Sau dacs nu incearca sa vorbesti cu cei care au siteul, poate au o categorie gen 'Suport' unde te pot ajuta ei. Succes.