| steffanna a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola la Yahoo Masenger?

Răspuns Câştigător
| tina9815 a răspuns:

Intri mai intai la messenger, apoi account info, change your password si scrii parola pe care o ai. apoi parola pe care o vrei si si confirmi succes :**. Fundaaaa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, intrii in meniul "Messenger" de sus si selectezi "My Account Info".Te loghezi cu parola veche. Cauti dupa aceea pe-acolo Change Password si o schimbi. Funda?

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Hei!happyCand te conectezi la yahoo pui o parola la intamplare, pe urma dai forgot password si iti apar niste intrebari alese de tine cand a fost creat contu.Raspunzi la intrebari si pe urma iti apare un chenar in care sa schimbi parolahappyAsta e tothappyFunda?

| RobyTheWest a răspuns:

Foarte simplu'! La messenger acolo sus ai : Messenger->My Account Information sau depinde de limba in care ai Yahoo...Dai acolo te duce pe internet la pagina cu informati si acolo unde iti scrie parola trebuie sa ai Change Password. Si Gata!

| Kinder1998 a răspuns:

O metoda simpla...
Intrii pe Yahoo Mail si acolo unde te loghezi scrie jos I can't acces my accont.Dai pe el apoi pe prima optiune(cea cu password).