| Ionut_Maxx_1983 a întrebat:

Am instalat Call Of Duty 4 Modern Warfare si pe multiplayer unele chestii se vad cu negru, am lag.Dar pe single player e si mai rau.Am ogramada de lag nu mai scap de el. Daca ma ajutati o sa va fiu recunoscator.Va rog! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| BillGates a răspuns:

Auzi.tu te-ai uiotat la cerintele sistemului? pentru jocul asta? Du-te aici : http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Si scrie acolo jocul. daca iti zice ca la minim sau la recomandat iti arata cu rosu, inseana ca trebuie sa te lasi de el..si eu joc jocul asta dar imi merge PERFECT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms frate.l-am luat pe laptop dar cand instalez la jumatate mi se restarteaza si nu se instaleaza tot.si aici ma poti ajuta?

| BillGates a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul asta cred ca nu-i bun site-ul de unde l-ai descarcat