| xDanyxDany a întrebat:

am o problema, eu joc call of duty modern warfare 3 multiplayer si de cand l-am instalat nu am tinta la arma doar in single player, sa instalez jocul din nou nu am incercat deoarece am hardul doar de 80 gb pentru ca mi-am luat pc pe piese si urmeaza sa-mi iau un hard mai mare, dar vreau niste sfaturi cum sa fac sa apara tinta la arma ca e nasol fara tinta, de abia ma descurc

2 răspunsuri:
| llust a răspuns:

La call of duty nu ai tinta la arma ca la alte shootere (banuiesc ca ai jucat mult cs). Apesi frumos pe click dreapta si tintesi ca si cum ai tinti cu un pistol/arma real/reala.

| xDanyxDany explică (pentru llust):

Stiu chestia asta dar toti prietenii mei de pe strada cu care joc in retea au tinta doar eu nu am, si de exemplu eu folosesc sniper si dureaza mult pana pun click dreapta si daca e cineva langa mine nu-l pot inpusca