| CaTaLyn18 a întrebat:

Salut TPU

Am instalat FIFA 13... Cand ma joc un meci mi se misca in reluare adica de exemplu cand dau o pasa la un jucator mingea se misca mai incet, la fel si jucatorii... Ma puteti ajuta cu aceasta problema?

2 răspunsuri:
| system32 a răspuns:

Verifica daca computer-ul tau indeplineste cerintele de sistem ale jocului.happy
Funda?

| BsMep a răspuns (pentru system32):

Nu cred ca are patru scanduri si 2 suruburi ca sa nu indeplineasca cerintele la fifa, dar s-ar putea sa fie de la joc adica de unde l-a luat eu recomand alt crack sau sa il descarci de altundeva, acum daca nu merge nici asa are dreptate system da totul low si sa nu fie la maxim tot sa fie jos.