| Alcaelo a întrebat:

Am instalat pentru a 2 oara jocul S. W. A. T 4.Prima data a mers perfect9asta fiind acum 2 ani). Astazi l-am instalat iar si cand am intrat in misiune imi apare asa:http://imageshack.us/photo/my-images/823/swat4.png/
Aveti idee de ce imi apare asa?
Astept raspuns.Salutare.

3 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Poi pentru ca in timp piesele din pc se deteriorizeaza si normal ca no sati mearca la fel ca acum 2 ani straight face[apare efectul datorita curentului/tensiunii, efectul de incalzire care porvoaca deteriorarea pieselor]

| Alcaelo explică (pentru xALeXdXx):

Am piese schimbate recent.

| xALeXdXx a răspuns:

Poi daca sunt schimbate si normal ca n osati mearga la fel laughing) mai sti ce piese de tot rahatu ti-ai schimbat? laughing