| alexrosu2012 a întrebat:

am instalat recent windows 7 ultimate si am o problema. windows-ul imi merge foarte bine dar nu imi merg jocurile. de exemplu:counter-strike professional imi merge ca si cum as juca mario. si apoi am constatat ca nu are driverele am bagat CD dar nu mi-l citeste am descarcat cateva de pe net dar imi dadea eroare la toate care le instalam. ce sa fac?
Vreau sa rezolv problema aceasta ca sa pot juca Stranded deep

3 răspunsuri:
| UnTipMisto a răspuns:

Cauta driverele pc si pentru sys de operare instalat daca nu ai instalata placa video se intsmpla ce patesti tu, da mai multe detalii masina pe care lucrezi si win bit, etc

| Hitback a răspuns:

Placa video x driver windows z. Asa cauti. X si Y fiind modelul Care il ai.

| Cosma_Andrei_2001 a răspuns:

Merge jocul incet?