| Jynque a întrebat:

Recent mi-am instalat windows 7 ultimate si nu imi merge sunetul crying am driverele instalate tot, cu windows XP mergea sunetul, dar cu windows 7 ultimate de ce nu imi merge? !

Răspuns Câştigător
| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
Descarca urmatorul program :http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_en.php
Il instalezi, el iti va cauta driverele si tu le descarci, instalezi driverul de sunet si VOILA!
Bafta!

| Jynque explică (pentru Bοgdαη):

Mulţumesc mult, acuma merge perferc :X

| Bοgdαη a răspuns (pentru Jynque):

Bafta!

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Instalezi din nou driver.
Verifici cablurile.
Verfici daca nu este pe mute din mixer Windows, difuzor jos linga ceas.
Verifici boxele daca nu s-au stricat.
Verfici alt player, alt fisier audio/video.
FOLOSESTE PROGRAMUL EVEREST SI CAUTA CU EL DRIVERELE SI DUPA LE INSTALEZI

| xBaSaMaK a răspuns:

Salut!
Incearca sa descarci programul Realtek High Definition Sound...
Descarca de aici daca vrei : http://www.realtek.com.tw/......Check.aspx
Mult noroc!