| respekt92 a întrebat:

Am instalat un windows xp professional si toate jocile imi merg dar counter strike nu merge de ce?

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Reinstaleaza counter strike.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodPrison a răspuns:

CS nu merge pe windows xp profesional sorrysad

| MaTrIx8378 a răspuns:

Cum asa eu am windows xp professional sp3 si imi merge cs, daca nu ti merge, inseamna ca o fii de la cs tau, reinstaleaza'ti alt cs big grin...

| Bucur_Paul_1992 a răspuns:

Iti trebuie o versiune curata de cs, gasesti aici: http://italianjob.do.am/forum/19

| Lupascu_Radu_1997 a răspuns:

Pentru gazduire servere, servere de jucat, coduri nedetectabile, creere server, admin, steam super ieftine si altele contactati-ma la I0I_cs_I0I@yahoo.com.