| Gabriel446 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un Laptop HP 250 G4. Am instalat Windows 7 Ultimate, i-am instalat driverele (de pe net pentru ca nu au venit driverele cu tot cu laptop), dupa ce am descarcat tot ce era necesar i-am dat un restart si ramane blocat la "Starting Windows", am observat ca merge numai dupa ce bag CD cu Windows si dau restart. Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| costinvlad a răspuns:

Bagi Dvd sau cd bootabil cu windows apoi dai pe tasta esc si boot de pe dvd
daca nu ai fisiere importante va trebui sa formatezi toate partitiile si sa reinstalezi windows-ul dar mai intai dupa formatare dai reboot de pe dvd sau bootezi din nou de pe dvd. Faci 2 partitii= unu pentru windows de 60 GB si restul fisiere personale. instalezi windows in cea cu 60 GB.