| NoName2332 a întrebat:

AM INSTALAT TDU 2. am toate cerintele ca sa imi mearga happy. problema e cand sa intru in el cere serial number. cum ii dau drumu? FUNDAAAAAAAAAAAAAAAA ...raspunde happy aici

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.O sa fie greu sa explic.

1.Cauti offline launcher pentru tdu 2. (pe google).
2.Bagi offline launcher in folderul cu tdu.
3.Bagi crackul in folder.
4.Deschizi offline launcher.
5.Dai pe crack.
6.Te joci.

Asta daca vrei offline, dar daca vrei sa joci multiplayer trebuie sa iti faci cont pe siteul lor.
Apropo nu iti trebuie nici un serial doar urmezi instructiunile. Funda?

| NoName2332 explică (pentru anonim_4396):

CăTălUDeTpU te rog adauga id'ul :cypy_emy sa vorbim happy.am facut tot. am luat ala si cand dau play dispare si numai apare nimic

2 răspunsuri:
| iuss12345 a răspuns:

Ma nu mai merge tdu2 acum mergea inainte dar acum trebuie cumparat ca l-am luat si eu si tot la fel zice.