| Dragosas a întrebat:

Am jucat counter strike pe server-ul meu preferat non-steam.

Din pacate server-ul se muta pe steam-on..As vrea sa stiu si eu cum sa joc pe steam-on..Nu le prea am eu cu Steam ca pana acum am jucat numai non-steam.

Dau Funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi licenta counter strike 1.6 pentru steam
o poti lua din multe surse stiu eu un website dar nu-l pot da din cauza reclamei, dar te pot ajuta sa-ti iei licenta cu 10 euro

licenta o bagi in contul de steam (creezi unul gratis www.steampowered.com) si dupa install si updateurile (car ese dau automat) bagi key code-ul cumparat :)
si gata

| Dragosas explică (pentru anonim_4396):

Pacat ca nu stiu de undelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragosas):

Pai te ajut eu...da-mi id-ul tau pe mesaj aici pe TPU si te adaug eu si iti arat

| Dragosas explică (pentru anonim_4396):

Alin_ipate@yahoo.com

| Nicaa a răspuns:

Iti cumperi Steam! (10 Euro)