| marian23213234 a întrebat:

Cum pot sa fac un server de Counter-strike fara steam? funda!

Răspuns Câştigător
| YourMistake01 a răspuns:

In folder-ul Counter-Strike gasesti o iconita numita 'hlds' dai dublu click pe ea si apoi astepti sa iti apara o fereastra, acolo o sa iti arate optiunile pentru cum vrei server-ul, iar dupa ce alegi cum vrei sa fie acesta dai click pe 'Start Server' apoi o sa iti apara o fereastra in locul celeilalte iar apoi te duci la ip adress copiezi adresa si acela este server-ulwinking apropo programul trebuie sa ramana deschis in timp ce joci pe server-ul acestuia.winking Succes!