| rapidistzu a întrebat:

SAll, am o nedumerire, deci eu joc counter-strike si pana acum nu am jucat decat cu CFG sau normal.
Azi mi-am luat Steam si nu stiu cum sa il folosesc dupa ce l-am instalat...cum se foloseste si la ce ajuta?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Yasmine1999 a răspuns:

Steamu foloseste la : a face killuri mai usor, are fps (ceea ce te ajuta sa te misti ff bine), ARE TOATE SETARILE DE CARE AI NEVOIE!
si de folosit il deschizi ca pe un cs normal laughing
FUNDA?

1 răspuns:
| M3RtZy a răspuns:

Cu steam poti juca si cu cfg dar fara alias-uri. Daca vrei ceva sfaturi baga id: mertzy94@yahoo.com