| KrashTime a întrebat:

Am jucat recent un joc misto, brothers a tale of two sons... Mai stiti vreun joc asemanator cu acesta? Adica sa joace doi playeri pe acelasi PC? big grin P.S. Sa nu fie joc de curse cu masini...

2 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Rayman origins si Rayman legends. Pentru a porni al doilea caracter mi se pare ca trebuie sa apesi pe una din tastele a, s, w, d sau ceva de genul.Stiu sigur ca merge in doi de pe aceeasi tastatura si jocul e super fun. Sper ca te-am ajutat.

| KrashTime explică (pentru andyeyes99):

Nu mai sti si altul? big grin Asta e cam de copil. Vreau un joc la care sa fac gameplay.