| Mysterio_Florin_1988 a întrebat:

Am luat de pe internet un server Sa-mp random RPG. Am editat parola rcon, am editat ce trebuia pe acolo prin server.cfg si am salvat. Ideea este ca atunci cand pun ip-ul, imi arata in samp numele ce l-am pus si tot. Dar cand vreau sa intru pe el, surpriza... server is't close. Cine imi poate spune ce e de facut? Am incercat si cu Hamachi. Ps: cand las basic de la sa-mp.com, merge...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le merge altora sau tie, pentru ca daca nu le merge altora serverul, este ca nu ai port forwarding la router pentru serverul de sa-mp, si trebuie facut manual.
In caz contrar, tie fiind localhost, ar trebui sa mearga perfect.