| KeNNT3D a întrebat:

Am luat si eu ieri un Samsung galaxy s8 de la un magazin, nu nou nout. Cred ca este luat pe abonament si nu a fost platit si a fost returnat, sunt in alta tara nu românia. Telefonul e ok arată bine nu e zgariat, merge bine. Cu chromul am probleme nu se încarcă si imi tot da eroare, la început se mai inchideau unele aplicați, dar am dat reset si vad ca e totul ok. Poate e si de la internet nu stiu sigur, crede.ti ca are vreo problema sau ceva? Am timp încă vreo 20 de zile sa il returneze. Mie mi se pare ok, problema e cea cu chromul si poate la mozilla ca imi mai apar niște liniște negre dar dispar poate se încarcă mai greu nu stiu sigur. Dar in rest e totul ok. Aveti vreo idee daca e ok sau mai bine il returneze? Si vad ca mai apare o linie neagră și dispare dar display.ul nu e zgariat nu are nimic. Se încarcă greu de la internet oare? Doar pe mozilla si pe chrome mi se intampla chestia asta. In rest la celelalte aplicații nu.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi inapoi sa-l resofteze. N-are rost sa tii un telefon defect de nou.

Răspuns utilizator avertizat
| EllaLoredana a răspuns:

Parerea mea ar fi sa il returnezi. Si eu am patit la fel si telefonul chiar era defect. Acum totul depende de tine, dar cu siguranta nimanui nu ii place sa arunce cu banii pe fereastra. O zi buna.