| WeAreSmart a întrebat:

Am reinstalat windowsul si acum merge foarte greu chromul, paginile se incarca foarte greu dar IE merge foarte repede. Am reinstalat chromul si tot se misca greu. Ce sa fac? Viteza de internet e de 150 mbps

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu ai instalat o versiune noua de chorme si supriza merge greu, descarca alta old

| WeAreSmart explică (pentru RAY):

Mersi, am instalat chrome beta (nu e veche e cea mai noua) si merge destul de bine

| RAY a răspuns (pentru WeAreSmart):

Eu am versiunea 16 pe chorme si mozila 10 http://www.oldapps.com/google_chrome.php

3 răspunsuri:
| Florisa a răspuns:

Poate e de la ei, incearca alt Browser, mai nou Mozilla merge foarte bine, sau poti incerca si Opera sau Safari.
Depinde de ce Windows ti-ai instalat. Uita-te si la data si ora, cateodata erorile au loc si din cauza acestor aspecte minuscule.