| tump a întrebat:

Am si eu o problema. Am avut instalat in PC un program versiunea 2010, apoi am facut rost de versiunea 2012, si l-am instalat, nu stiu cum s-au suprapus, chiar daca i-am dat in alt folder si l-am sters cu DELETE... nu din control panal! Si dupa aia am sters si din control panal... SI acum cand am vrut sa instalez din nou versiunea 2012 nu mai merge. Programul are mai multe subprograme care trebuiesc inslate normal ia fiecare program, il instaleaza si trece la urmatoru! Acum cand puns a se intaleze, apare 0 % pentru 1 secunde si trece mai departe fara sa-l instaleze. De ce oare?

PS: Am incercat si pe alt PC si pe altu il instaleaza sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum astepti sa te intrebe cineva cum se numeste programul? La mine asta-i prima intrebare. In Control Panel la ->Uninstall Programs este programul? Dar in C/Program Files este dosarul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| tump explică (pentru neluL):

Acuma, a aparut si butonu... Ti-am trimis si mesaj neluL!

Nu apare in Control Panal nimic cu numele programului... poate doar unele subprograme sau drivere encesare care nu le stiu numele! Dar la instalare nu ar trebui sa le sara, d aca sunt deja? La mine nu se copiaza nimic sad!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la control panel, unistall program, numele programului si dai unsitall la versiunea din 2010