| AlexinnoXd a întrebat:

Am net de la Romtelecom clicknet prin telefon fix. Descarc jocuri cu 400-450kb. Intrebarea mea este. daca pot sa fac ceva sa descarc cu 550/600/650/700kb. Ms pentru raspuns

2 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

N-ai cum

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Doar dacă-ți mărești abonamentul la ClickNet Power.
Cel mai probabil acum ai ClickNet Play prin ADSL.
Sună la 1930 și întreabă dacă este acoperire VDSL în zona ta (sau FTTB) și vezi dacă te poate migra.
Dacă nu, îți mărești abonamentul la Internet la ClickNet Power care ar trebui să-ți asigure viteze minime de 1, 2MB/s și maxime de până la 2, 8 MB/s pe ADSL.
Pe VDSL vitezele urcă și până la 12 MB/s - asta numai să ai acoperire acolo.

Succes.