| andreygrecu a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cand incerc sa deschid fifa manager 2011 cu autorun imi da: The procedure entry point could not be located in the dynamic link library KERNEL32. dll. Dau fundita cui imi spune cum sa il fac!

1 răspuns:
| EvangelineLovin a răspuns:

Fa-i un update, daca nu merge nici asa, copiaza crack-ul adica icoana aia cu care pornesti jocul in folderul principal unde sunt toate, nu in folder separat ca bin sau crack, si porneste-l de acolo. Ar trebui sa mearga.