| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! De un timp nu-mi mai merge MicroVolts si alte jocuri cum ar fi Metin2 sad Imi mergea perfect Micro pana cand m-am trezit cand il deschid imi apare "Critical Error ", iar la Metin2 :

LOG :

Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your harware and system configeration then try again.

P.S. Jocurile imi mergeau foarte bine pana acum sad Cel mai bun raspuns si cel mai de ajutor primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| alexandra095 a răspuns:

Sfatul meu este sa iti descarci din nau microvols ca mi s-a intamplat si mie asta. Merge?

| Dudu521 a răspuns (pentru alexandra095):

L-am sters si l-am reinstalat de N ori... am scris si in intrebare straight face Dar nu merge o.O!