| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! De ceva timp nu imi mai merge MicroVolts si Metin2 inainte imi mergeau PERFECT, dar de ceva timp la Micro imi apare "Critical Error", iar la Metin 2 imi apare acest mesaj :

LOG:

Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your harware and system configeration then try again.

Ce ar trebui sa fac ca sa revin totul la normal?! Cel mai bun raspuns si cel mai de ajutor primeste FUNDA!

9 răspunsuri:
| HTH a răspuns:

De cand nu ti-ai facut windowsu`? cred ca asta e problema.pcu` ti-e plin de erori happy

| Dudu521 a răspuns (pentru HTH):

Trebuie sa imi reinstalez window-ul?!

| NaruToNR1 a răspuns:

Click dreapta pe amandoua, si run as administrator.
Funda?

| XFreeX a răspuns:

1) instaleaza din nou drivereul video si metinul ( cel putin) iti va merge 99%
2) este recomandat sa iti schimbi windowsul

| Dudu521 a răspuns (pentru XFreeX):

Multumesc! 1. Nu prea as vrea sa-mi schimb windowsul, dar daca este necesar am sa o fac happy 2. Cum instalez din nou driverul?! ma poti ajuta cu niste explicatii sau un video?! Multumesc!

| XFreeX a răspuns (pentru Dudu521):

Bagi cd care ti la dat cand ai cumparat pc sau lasa id tau de mess ca te ajut eu cu toate happy

| alexxptg20 a răspuns:

E de la placa video. PE GARANT

| rarress a răspuns:

Http://www.mt2underworld.ro/ cel mai tare server de metin2 DIN LUME : STAFF MATUR, PLAYERI PRIETENOSI / RATE :Experienţă : 300%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 200%
Fierar: Normala

| ByancaByutza17 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul care ti-l cere la Metin2 si la celalat program si inta in folder-ul de la Metin2 si neaparat sastergi error log! big grin