| boss4you a întrebat:

Am nevoie de parerile voastre! Am primit un pc de la un prieten care si-a luat alt pc mai bun, si nu prea stiu ce jocuri sa joc, ce jocuri sa descarc dar sa imi mearga bine daca nu perfect!

Detaliile pc-ului sunt:

Procesor : Intel(R)Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2. 66GHz 2.67 GHz
Memorie Ram: 4 GB RAM (3.12 GB usable)
Placa Video: NVIDIA GeForce 7100 / nForce 630i (128 Mb)

Jocuri de orice tip dar mai frumoase! Multumesc dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Daca i-ai cumpara o placa video, macar r7 250. o sa-ti ruleze toate jocurile aparute.

| Chevyn a răspuns:

Iti propun Counter Strike 1.6 | CrossFire |Metin2 servere private. | S.T.A.L.K.E.R shadow of chernobyl, clear sky | World of warcraft |