| gyffy a întrebat:

Am o intreabre urgetna.De 2 saotamani stau cu gta 4 in calculator si nu stiu cum sa il instalez.Ca trebuie sine conturi si etc.Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Se instaleaza fff simplu. Ii dai install, apoi next, daca iti cere vreo parola ii bagi parola( parola o gasesti de obicei in folderul jocului sau in folderul crackului), apoi iti alegi pe ce disk instalezi jocu si in ce folder ( Sfatu' meu: instaleaza in disku' D. Toate jocurile e mai bine sa le instalezi in D pentru ca ocupa mult spatiu, si daca il vei instala in C unde se afla windowsu' iti va merge mult mai greu. In C instalezi doar programele atat. Eu asa fac si am un pc sanatos ). Dupa care ii dai install si astepti. La sfarsitu' instalarii copii cracku jocului in folderul unde l-ai instalat. Poate asta o sa te ajute :http://www.youtube.com/watch?v=w1HU0P0L0Xg

Funda?:D