| Pupsik22 a întrebat:

am o intrebare am Nokia n8 este made in china adica copie Nokia n8 si vreau sa inkark jocuri teme pe el dar nu merge va explic cum fac scot teme depe net pentru Nokia n8 conectez telefonul prin usb iau tema o pun pe telefon scot telefonul dau sa intru si numi mere poate e vreo programa speciala?

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Chestia care o ai tu, nu are nici macar sistem de operare, este un rahat de firmware pe care o poti gasi si pe telefoanele alb negru. Nu ai cum, nu ai ce face.
Scuze, nu mai cumparati chinezarii.