| CodRiNitu a întrebat:

Cum instalez teme pe un Nokia E71 sau Jocuri? Am luat teme si jocuri si nu merge din ce cauza? Telefonul este original made in Finlanda. Astept raspunsuri si situri de unde sa descarc sa mearga! Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| andy_3924 a răspuns:

Descarci de pe Nokia.com aplicatia pentru telefon (Ovi Suite) si conectezi telefonul la calculator. Aplicatia vede telefonul si poti instala jocurile/temele fara probleme.

5 răspunsuri:
| CodRiNitu explică:

O sa urmaresc pasii vostrii! Multumesc. Specific: Telefonul este in Engleza, am cablu de date cand pun jocuri sau teme imi apare cu semnul? si nu pot sa le instalez.

| CodRiNitu explică:

Nu am reusit sa-l fac sa mearga am meniul in engleza, plz ajutor...

| danezu87 a răspuns:

Fi atent iti merg si astea doar ca trebuie sa parcurgi urmatorii pasii happy
eu am meniul in romana asa ca-ti spun unde intru eu happy

INSTRUMENTE
SETARI
APLICATII
MANAGER APLICATII
SI LA INSTALARE PROGRAME SELECTEZI ''TOATE''

iti merg si astea care le-ai descarcat numai ca trebuie sa faci chestia asta.
sper ca te-am ajutat si bafta happy

| danezu87 a răspuns:

Atunci fi atent...
tools
settings
applications
app manager
si selectezi la software installation ''ALL''

| cristina_4997 a răspuns:

Deci am intrat am luat ovi suite si nimic mai mult imi da telefonul peste cap nust ce sa ii mai fac? am instrumente dar nu am setari si aplicatzii si celalte?