| arcademetin a întrebat:

am o intrebare am vrut sa-mi iau assassins creed 4 black flag. totul merge ok fac tot ce-mi cere pun crecul dar cand dau pe icoana jocului nu imi deschide de loc arata ca se incarca si nu deschide nici negru nu se face nici o eroare cine stie funda

2 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Dai clic dreapta pe executabil(programul cu care il deschizi)->Compatibilitate->Bifezi casuta "Run this program in compatibility mode for:", mai jos selectezi Windows 7/Windows XP(service pack 3) si mai jos bifezi casuta "Run this program as an administrator"

| arcademetin explică (pentru BlackNinja):

Da am rezolvat ceva era de la placa video dar ma seaca rau de tot acuma apare erori point_except_handler4_common