| Metalhead208 a întrebat:

Am o intrebare:As vrea sa precomand FIFA 16, si am vazut ca pe Altex s-a adaugat si FIFA 16 Ultimate Team si voiam sa intreb, FIFA 16 normal contine Ultimate Team, sau doar celalalt? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Dupa parerea MEA, ''FIFA 16 Ultimate Team'' este ca si un fel de ''FIFA 15 Deluxe Edition'', adica primesti niste lucruri in plus cum ar fi: fifa points, jucatori, packuri, celebratii si altele. Deci diferenta nu e prea mare, amandoua sunt la fel si contin Ultimate Team. Sper ca te-am ajutat!

| Metalhead208 explică (pentru userul7200):

Si eu m-am gandit la fel dar nu eram sigur.Multumesc mult!

1 răspuns: