| S1aid a întrebat:

Am o întrebare... Cam ce jocuri merge pe PC-ul acesta

PC ASUS M32AD-RO057D cu procesor Intel® Core™ i5-4460 3.20GHz Haswell™, 4GB, 1TB, DVD-RW, nVIDIA GeForce GTX 745 4GB

Dau Fundă

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Toate jocurile existente dar unele mai noi pe setari minime!

| CPAElites a răspuns:

Placa video nu e pentru jocuri! : http://www.game-debate.com/....../hardware/
e pentru proiecte 3d si altele...iti va rula toate jocurile aparute cu detaliile date pe low spre mediu.
Cumpara un GTX 960 sau macar un GTX 750 TI...

| TheCraftingHero a răspuns:

Mai toate jocurile cu setarile pe High, nu il asculta pe Ipavel nu stie ce vorbeste...mi-a spus ca nu-mi Merge GTA V si era sa dau cateva milioane pe o placa video noua si pe un i7, dar m-am gandit sa incerc asa cum am comp-ul si merge cu setarile pe medium in 40-fps... Uite niste jocuri faine:

GTA V
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4
GTA IV
FIFA 16
FIFA 15
si mai sunt...