| CodyN a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata pentru voi care vreau sa v-o adresez: recent mi-am cumparat un s3 si am observat ca la orice aplicatie peccare o instalez spatiul pe care aceasta(aplicatia) este mult mai mare ca atunci cand sm citit date despre ea. Stiti cumva cum pot sa rezolv aceasta problema? Multumesc+funda.

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Da, deoarece pe langa aplicatia normala ea mai instalează niste patch-uri pentru functionarea ei.
Baftă!