| Andrei_Nitescu_2000 a întrebat:

Vreau sa instalez aplicatie pe telefon de e browser, dar o problema: când se termină de downloadat, îmi apare fereastra în carei se instaleaza, dar îmi scrie" Aplicația nu e instalată". Cum rezolv?

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Simplu,meniu/setari/securitate/bifezi surse necunoscute, cauti folderul download si instalezi aplicatia. Dupa instalare, debifezi surse necunoscute pentru securitatea telefonului

| MoonWolf a răspuns:

Pai,posibil e din cauza ca ai nevoie de un program pentru a porni aplicatia ori nu ai spatiu destul pe telefon.

| Ahatus a răspuns:

Da-i un factory reset