| DannyABCD a întrebat:

Am o intrebare, cand ma joc Metin2 Syera, doar ce ma loghez, intru pe caracter, dar imi iese din joc si imi zice: Runtime Error. Ce sa fac? L-am dezinstalat si instalat din nou, credeti ca e de la caracter? Daca o sa sterg caracterul si merge, va spun big grin

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Instaleaza si tu Microsoft Visual C++ (2005, 2008,2010).

| DannyABCD explică (pentru Mihail2020):

Nu-i asta. l-am luat acum si nu merge. deci imediat cand intru pe caracter imi apare tot in afara de war si zice: Runtime Error: D:/Jocuri/SyeraOnlineLauncher2. si NOT RESPONDING