| alexjucu a întrebat:

am o intrebare ce placa video imi trebuie si de cati GB ca sa imi poata merge call of duty black ops?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Orice la 1GB, 128/256 de biti si GDDR3 sau GDDR5 e bun. Desigur nu doar placa video conteaza, trebuie luat in calcul si frecventa procesorului, nr. nucleelor, memoria ram, sistemul de operare

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Ar fi o placa extrem de buna AMD Radeon HD 6670.Cu aceasta placa poti juca toate jocurile aparute la Ultra Settings cu un FPS de admirat! Pentru performantele ei, pretul este super!
http://www.pcgarage.ro/placi-video/asus/radeon-hd6670-1gb-ddr5-128-bit/

| Andrei7520152 a răspuns:

Gasesti un GT430 la 250-270 lei. Are 1GB GDDR3 pe 128 de biti

| alexjucu explică:

Va multumesc la amandoi