| Yolocaust a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie ce placa video ar merge pentru call of duty black ops adica de cati Gb

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

De vreo 450-500 RON noua, si de vreo 250 gasesti ceva SH foarte OK. Depinde si ce procesor ai, nu doar placa video, iar cantitatea de memorie e irelevanta, atita vreme cit nu ai 3 monitoare conectate simultan sau unul de-ala de vreo 30 de inch. Eu, de exemplu, joc COD BO pe un HD 4770 cu 512MB din 2009, detalii ~High cu 4X FSAA si merge ca uns.

1 răspuns:
| Yolocaust explică:

Dau funda!