| VladMarian99 a întrebat:

Am o intrebare : Cum scap de un virus puternic?
Deci mi se deschide si se aprinde ecreanu cand vrea el si nu stiu ce sa fac ajutati-ma. Va rog
(s-au cred ca e un virus)

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Ti se inchide la o anumita perioada de timp? La 20 min sau la cat? Cand ti se inchide unitatea este supra-incalzita?

| VladMarian99 explică (pentru ThEEmperoR):

Mi se inchide lumina de la pc cam din 30-50 secunde.
Si da se supraincalzeste crying

| ThEEmperoR a răspuns (pentru VladMarian99):

Daca mai ai garantia, dul inapoi de unde l-ai luat si pune-i sa ti-l faca.

| RobertBRC a răspuns:

In caz ca mai ai garantia du-te la cel de unde ai pc, daca nu eu zic sa iti verifici placa video daca nu ii arsa sau daca face racirea bine.