| Smecheru27 a întrebat:

Ajutor! am un virus puternic si nu stiu cum scap de el va rog ajutati-ma! aaaaaaajutorrrr

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Încearcă în felul următor: descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Trebuie reinstalat windows-ul.
Succes!

| stelistu30 a răspuns:

La cap sau in pcrolling on the floor

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Windows nou, iar ca antivirul orice in afara de avg happy

| Aurel_Ilb_1973 a răspuns:

Verifica in Start-UP Start->All Programs->Startup click dreapta pe iconita de IE sau mozila si Delete... nu este virus happy