| UuMzZy a întrebat:

am o intrebare deci am un cont de yahoo messenger acum 1sapt mi sa furat si parola era ffffgreu de ghicit si cum asa putea sa o recuperez? nu mai stiu ce am pus la intrebarile alea.am vazut 2programe in care face messngerul ca daca pui de 3ori parola gresita nu se blocheaza si alt program care incearca sute de mii de combinatii pana gaseste parola si imi dati si mie programele poate recuperez contul meu de mess.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parola nu este un obiect ca sa poata fi furata si sa fie recuperata. O data ce ti s-a aflat prola cel mai bine este sa o schimbi. Pentru asta iata un link: http://fan-news.net/......ahoo.html. Sau poate tu esti hotul de vrei programele alea?!