| Gnomul a întrebat:

Buna all, am si eu o problema: mi s-a schimbat parola de la yahoo si culmea ca nu am schimbat-o eu cred ca mi-a furat-o, si prin yahoo nu pot recupera parola pentru ca nu stiu intrebarile secrete, este o modalitate sa-mi recuperez parola sau poate un program sa-mi sparg propria parola? HELP PLEASE,

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Nu exista programe de spart parole laughing Poti face asta foarte greu cu ajutorul cmd'ului iar alta metoda nu este de ati recupera parola daca nu stii intrebarile mai ales daca nu ma istii parola veche.Nu cred ca ti-a furato careva sigur ai un keyloger in pc virusul asta copie si blocheaza orice parola scrisa de tine.

3 răspunsuri:
| Autumnfeelings a răspuns:

Poti incerca sa raportezi la yahoo.Sigur te vor ajuta. Daca nu atunci fa-ti alt id.Sau incerca sa il blochezi pe cel la care ti sa luat parola.

| KefDeKef a răspuns:

Parola de la Yahoo poate fi sparta, dar nu cu un program special facut pentru asa ceva.Sunt cateva trucuri pe care nu toata lumea le cunoaste si chiar daca le cunoaste nu stie sa le aplice.
Daca nu cunosti pe cineva care te poate ajuta sa
"iti sparga parola" nu poti rezolva in alt mod!

| Gnomul explică:

Ei bine numai yahoo e blocata